Тельфер електричний (витяг) SH Kraissmann 250/500

Тельфер електричний (витяг) SH Kraissmann 250/500
Наявність: На складі
Kraissmann Виробник: Kraissmann
Модель: SH500-01
3 350.00 грн.

Використовується для виконання діяльності за передвиганию вантажів: підйом, опускання вантажів середньої тяжкості/легких предметів або горизонтальне зміщення важких об'єктів на площині.

Купити електричний тельфер в Харкові можна на складі Світ Буріння, доставка по всій Україні - в Київ, Одесу, Суми, Вінницю, Дніпро, Кропивницький, Хмельницький. Маріуполь, Житомир, Полтаву, Краматорськ, Рівне, Львів, Запоріжжя, Тернопіль, Миколаїв, Луцьк, Херсон, Ужгород, Донецьку і Луганську області, Черкаси, Чернігів, Івано-Франківськ та інші міста і населені пункти - будь-якою зручною для Вас службою доставки/поштою

 • Тельфер Kraissmann SH 250/500 оснащений електричним приводом;
 • Потужність 1020 Вт;
 • Швидкість переміщення вантажу без блоку/з блоком, м/хв: 10/5;
 • Вантажопідйомний запас з блоком/без, т: 0,5/0,25;
 • Можлива висота підйому з блоком/без блоку, м: 20/10;
 • Підьомний механізм: канатний(трос) - 20 м;
 • Напруга мережі: 220В;
 • Гарантійний термін: 1 рік;
 • Виробник: Німеччина;
 • Вага: 17 кг;

Функціональні особливості електричного тельфера 500 кг

 • Оснащений механізмом аварійного стопа і захисту від перегріву;
 • Тип приводу: електричний
 • Двигун: 1020 Вт

Електрична лебідка являє собою конструкцію, в яку входить: двигун, два барабана(основний і допоміжний), система гальмування, сполучені на єдиній основі - рамі. Електродвигун розрахований на тривалі навантаження, однак електроталь оснащена системами захисту від перевантажень і екстреної зупинки. Управляється за допомогою пульта.

Тельфер Kraissmann зарекомендував себе як надійне, високоякісне і зручне в експлуатації обладнання з тривалим терміном служби і високими експлуатаційними характеристиками.

Тельфер ланцюгової

Перемістити важкі вантажі на необхідну відстань допоможе таль. Він може бути використаний як окремо, так і спільно з іншими вантажопідйомними механізмами.

Ми пропонуємо вигідні ціни на тельфер ланцюгової. Для підйому вантажів використовується ланцюг з округленими ланками. Якщо планується переміщати довгомірні предмети, то краще тельфер ланцюгової купити з двома ланцюгами. Регулювання положення крюков проводиться в залежності від параметрів вантажу.

Для приміщень з невисокими стелями рекомендується купити тельфер ланцюгової з поперечним розташуванням барабана. Для скорочення висоти виробляються спеціалізовані талі, у яких тельфер розміщується в боковій частині монорейки.

Безпека працівників і обладнання гарантують вбудовані захисні механізми. Підйом автоматично блокується при відключенні електропостачання або перепаді напруги. Також можуть бути встановлені кінцеві вимикачі, які зупинять рух вантажу на певній висоті.

Для більш точної подачі вантажу, наприклад, при бурінні свердловин рекомендується придбати двошвидкісний тельфер таль. Так як він оснащений микроприводом для виконання підйому і спуску важких об'єктів на невеликих швидкостях.

Купити таль в Україні за вигідною ціною можна звернувшись до співробітників інтернет-магазину.

Хочете купити кабель - телефонуйте. На сайті Світ буріння найвигідніші умови співпраці, відправка в день оформлення замовлення і низькі ціни для будь-якого покупця.

для тельферів
Вантажопідйомність, кг 300-600
Потужність тельфера, Вт 1000-1500
для тельферів
Вантажопідйомність, кг 300-600
Потужність тельфера, Вт 1000-1500

Написати відгук