Правила користування сайтом


Ознайомтеся з умовами користування сайтом https://mir-bureniya.com.ua/ (далі - «Сайт»), розроблені ФОП Бочаров Є.В.

Перед користуванням сайту уважно прочитайте умови даних Правил. Якщо Ви не згодні з умовами, не використовуйте цей сайт.

1. Загальні положення

1.1. Всі права на Сайт належать ФОП Бочаров Є.В., (ІПН 290940855, місцезнаходження: 61000, г. Харьков, вулиця Наталії Ужвій, 81) (далі - «Власник сайту»).

1.2. Власник сайту закликає користувачів сайту ознайомитися з цими Правилами, а також Політикою Власника сайту по обробці персональних даних. Користуючись сайтом, ви підтверджуєте свою згоду з положеннями цих Правил, а також із розділом Власника сайту по обробці персональних даних.

1.3. Власник сайту може в будь-який час змінювати умови, викладені в цих Правилах, і такі зміни набувають чинності негайно після їх публікації на Сайті.

1.4. Ви зобов'язані ознайомитися з цими Правилами перед кожним використанням Сайту. Якщо Ви продовжуєте користуватися Сайтом після оприлюднення змінених Правил, це означає Вашу згоду на дотримання Правил з усіма змінами.

1.5. Якщо будь-які умови цих Правил або зміни до них неприйнятні для Вас, Ви можете не починати користування Сайтом або припинити користування Сайтом.

2. Контент сайту

2.1. Власник сайту дозволяє Вам переглядати та завантажувати матеріали цього сайту тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх в будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.

2.2. Матеріали і послуги цього сайту надаються «як є» без будь-яких гарантій. Власник сайту не гарантує точності і повноти матеріалів, програм і послуг на цьому Сайті. Власник сайту в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на цьому Сайті, а також у згадані в них продукти і ціни. У разі старіння матеріалів і послуг на цьому Сайті Власник сайту не зобов'язаний оновлювати їх. Власник сайту ні при яких обставинах не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності, упущену вигоду і т.д.), що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту .

2.3. Реєструючись на Сайті, ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе і свої контактні дані. В результаті реєстрації ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких Ви несете відповідальність самостійно. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на Сайті. Звертаючись до Власнику сайту або залишаючи коментарі на Сайті, Ви несете відповідальність, що дане повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть і / або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтеся, що будь-яке Ваше повідомлення Власник сайту може видаляти без вашого на те згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд. Власник сайту не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену користувачами сайту. Власник сайту використовує різні технології для збору і зберігання інформації, коли Ви відвідуєте Сайт. Це може включати в себе запис одного або декількох куки або анонімних ідентифікаторів. Власник сайту також використовує кукі і анонімні ідентифікатори, коли Ви контактуєте з послугами, пропонованими нашими партнерами, такими як рекламні послуги, наприклад, які можуть з'явитися на інших сайтах.

3. Різне

3.1. Ці Правила повинні тлумачитися і застосовуватися відповідно до законів України. Будь-які спори щодо реалізації цих Правил будуть вирішуватися відповідним судом, розташованим на території України.

3.2. Ви погоджуєтеся негайно повідомляти про будь-які порушення авторських прав за матеріалами сайту. У разі виникнення претензій з Вашої сторони про порушення авторських прав за матеріалами, які містяться на Сайті, будь ласка, повідомте нам за адресою mirbureniya@gmail.com.