Насоси для басейнів

Насоси для басейнівНасос для басейну Leo 772221 0.55 кВт Hmax 10м Qmax 300л/хв
6 694.00 грн.
Купити в один клік
На складі Код товару: 772221-01
Такі насоси для басейну використовуються з метою перекачування води в водопідготовчих схемах басейні..
Насос для басейну Leo 772223 0.8 кВт Hmax 11м Qmax 300л/хв
6 064.00 грн.
Купити в один клік
На складі Код товару: 772223-01
Такі насоси для басейну використовуються з метою перекачування води в водопідготовчих схемах басейні..
Насос для басейну Leo 772225 1.1 кВт Hmax 15.2 м Qmax 350л/хв
7 243.00 грн.
Купити в один клік
На складі Код товару: 772225-01
Такі насоси для басейну використовуються з метою перекачування води в водопідготовчих схемах басейні..
Насос для басейну Leo 772227 1.6 кВт Hmax 17.5 м Qmax 450 л/хв
8 432.00 грн.
Купити в один клік
На складі Код товару: 772227-01
Такі насоси для басейну використовуються з метою перекачування води у водопідготовчих схемах басейні..
Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)

Наявність басейну завжди має на комфортний відпочинок, який не тільки покращує настрій, а й зміцнює здоров'я. У спекотний літній день приємно зануритися у освіжаючий джерело, де можна поплавати, розважитися і позайматися спортом. При облаштуванні такого гідротехнічної споруди для його правильного функціонування важливо підібрати необхідне обладнання. Головним елементом в цьому випадку виступає насос для басейну.

Функції насосів для басейну

Басейний насос необхідний для підтримання чистоти та безпеки, оскільки забезпечує циркуляцію рідини. Для того, щоб налагодити роботу басейну, можна скористатися різними насосними помпами, які відрізняються своїм функціональним призначенням:

 • для перекачування води з метою наповнення резервуара або відкачування. Такий агрегат допоможе швидко перегнати рідину, не вдаючись до допомоги відер або інших підручних засобів;

 • циркуляційний насос для забезпечення руху рідини з метою запобігання застою, помутніння і доставки її до фільтруючим і нагрівальних елементів;

 • для фільтрації - такі пристрої не тільки перекачують, а і фільтрують воду від крупного сміття завдяки наявності префільтр;

 • тепловий агрегат створить комфортну температуру;

 • дозуючий насос - подає хімічні розчини для обробки води

 • для генерації протитечії, створюють сильний натиск з метою створення гідромасажів або водних атракціонів

 • універсальні помпи - об'єднують кілька насосів.

Види насосів для басейну

Насоси, які застосовують для роботи басейнів поділяються на такі види:

 • Циркуляційні - найважливіші для функціонування басейну, так як не тільки створюють рух рідини, а і фільтрують її. Виготовляються з міцних, стійких до корозії матеріалів, оскільки тривалий час перебувають у воді, яка може містити різні хімічні дезінфікуючі засоби.

 • Самовсмоктуючі - є найбільш популярними, оскільки використовуються для каркасних і надувних басейнів. Вони самостійно всмоктують воду і можуть розміщуватися вище або нижче рівня рідини.

 • Відцентрові насоси працюють за рахунок створюваної відцентрової сили за рахунок обертання крильчатки і лопат. Вони перекачують великий об'єм води і малошумні.

 • Вихрові - здатні перекачувати рідину з бульбашками повітря за рахунок руху крильчатки і лопаток, створюють вихори, але володіють невеликою продуктивністю і шумлять.

Як вибрати насос для басейну

Вибір агрегату залежить від:

 • функціонального призначення - тобто виходячи із завдань, які належить вирішувати. Це може бути перекачування води, фільтрація, циркуляція або допоміжний використання у вигляді протитоку і обігріву;

 • типу басейну: надувні, каркасні (мають розбірну конструкцію) і стаціонарні (вириті з постійною установкою);

 • види басейну: оздоровчий, розважальний, спортивний, дитячий, плескательный, аквапарк та інші;

 • розміри басейну - глибини, об'єму;

 • місця розташування: відкритий чи закритий. Відкриті більше схильні до забруднення і потребують більш інтенсивної фільтрації;

 • типу води: прісна, морська. Для резервуарів з морською водою потрібно встановлювати титанові, бронзові, полімерні помпи, які стійкі до впливу солей;

У разі облаштування спеціальних зон в великих басейнах встановлюють додаткові насоси без префільтра. Вони відрізняються високою потужністю і продуктивністю і забезпечують роботу SPA, водоспадів, фонтанів, масажів, водних гармат.

Залежно від цього підбирається пристрій з певними характеристиками. Якщо говорити про параметри помп, то слід враховувати наступне.

У разі вибору обладнання для циркуляції і фільтрації потрібно підбирати продуктивність так, щоб вона відповідала чверті об'єму рідини. Для великих громадських резервуарів продуктивність повинна дорівнювати половині водної маси. З цією метою доцільно використовувати декілька насосів. Якщо помпа знаходиться над рівнем води, то потрібно підбирати самовсмоктуючий варіант.

Якщо помпа підбирається для атракціону, то важливе значення має його тип. Для протитечії потрібні агрегати від 35 кубічних метра на годину при висоті стовпа в 10 метрів.

Для підігріву важливо враховувати необхідність роботи при негативних температурах. Щоб нагріти 1 куб води на 1 градус необхідно затратити 1 кВт енергії в годину.

Купуючи басейну помпу, потрібно враховувати, що матеріал її виготовлення повинен бути міцним, антикорозійним і стійким до хімічних реагентів, які додають в якості дезінфекції. До таких матеріалів відносяться: неіржавіюча сталь, чавун, бронза і так далі.

Конструктивні особливості системи повинні відповідати характеристикам насоса: потужності, продуктивності. Чистота води залежить від якості фільтрів. А префильтры позбавлять від крупного сміття.

Для того, щоб купити насос для басейну, потрібно також ознайомитися з відгуками споживачів та експертів. Компанія Світ Буріння рекомендує бассейные помпи торгової марки Aquatica. Цей бренд широко відомий на ринку насосного обладнання і користується популярністю завдяки доступній ціновій політиці, системі знижок, великим асортиментом і хорошій якості виробів. Весь товар сертифікований, відповідає чинним нормам та стандартам. Виробник надає гарантію. Сервісні та обслуговуючі центри знаходяться практично у всіх містах України. Відремонтувати або замінити деталь не складе проблем. До характеристик насосів для басейну Aquatica відносять такі:

 • Потужність варіюється від 0,55 кВт до 1,6 кВт

 • Напір: 10 метрів - 17,5 метрів

 • Продуктивність: 300 літрів у хвилину - 450 літрів у хвилину

 • матеріал виготовлення: високоміцний технополімер і нержавіюча сталь

Такі помпи повністю задовольнять навіть найвимогливіших покупців. Ціна на насоси для басейнів доступна кожному і залежить від якісних параметрів.

Де купити насос для басейну

На нашому сайті Світ Буріння можна купити насос для басейну по заданим вимогам. Для цього заповніть заявку відповідної форми і ми зателефонуємо у зручний час. Також замовлення можна зробити, зателефонувавши за вказаними номерами. Наші досвідчені фахівці проконсультують і допоможуть підібрати потрібну модель за індивідуальним особливостям. Здійснюємо доставку в усі міста України поштовою службою: Нова пошта, САТ, Нічний експрес, Автолюкс. Якщо Ви живете в Харкові, то можете забрати товар прямо зі складу. Сплачуйте після отримання на пошті післяплатою або шляхом переведення на карту.