Насосні станції Rudes

Насосні станції RudesНасосна станція Rudes AUQB60/24L
1 807.00 грн.
Купити в один клік
В наличии Код товару: AUQB60/24-01
Для забезпечення водопостачання заміських або приватних будинків, ділянок широке застосування отрима..
Насосна станція Rudes AUSTEP1 370
1 506.00 грн.
Купити в один клік
В наличии Код товару: AUSTEP1-370-01
Для забезпечення водопостачання заміських або приватних будинків, ділянок широке застосування отрима..
Насосна станція Rudes JET110/24L
2 467.00 грн.
Купити в один клік
В наличии Код товару: JET110/24-01
Для забезпечення водопостачання заміських або приватних будинків, ділянок широке застосування отрима..
Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

Насосна станція Rudes - переваги

В даний час люди все частіше прагнуть до відокремленого ведення господарства і життя в приватних будинках, стикаючись з потребою автоматизації водопостачання. І тут основною ланкою виступають насосні станції бренду Rudes. Вони здатні автоматизувати подачу води, підвищити тиск в системі і накопичити запас рідини. Значна виробнича база та якісні матеріали дозволяють виготовляти продукцію високого рівня. Застосування прогресивних технологій і орієнтація на потреби покупців дозволили виробникові заслужити довіру і зайняти конкурентні позиції на ринку. Продукція торгової марки сертифікована і відповідає затвердженим нормам. По всій території України розташовані обслуговуючі та сервісні центри, які надають кваліфіковану допомогу.

Насосні станції Rudes - критерії підбору

Проаналізувавши певні характеристики, можна купити насосну станцію Rudes за заданими параметрами. Для цього необхідно визначитися з місцем розташування, де буде знаходитися установка і оцінити такі величини як:

· потужність

· продуктивність

· напір

· обсяг гідроакумулятора

· розмір

· потреба у захисті від сухого ходу

Ціна на насосні станції Rudes залежить від перерахованих вище величин і матеріалу виробів. Вивчивши ці дані, Ви зможете придбати потрібну установку.

Характеристики насосних станцій Рудес

Насосні станції застосовуються для перекачування чистої води або подібною рідини з мінімальною наявністю механічних домішок. При цьому температура перекачується рідини повинна бути не більше 40° С. Моделі укомплектовані кабелем живлення довжиною 1,5 м і ступінь захисту IP44 і відрізняються тривалим режимом роботи.

Представлені моделі укомплектовані гідроакумулятором об'ємом 1 літр і 24 літри. Потужність станцій 370 Вт 1050 Вт, продуктивність від 37 л/хв до 55 л/мін, натиск: 35 метрів – 51 метр. Такі установки піднімають воду з глибини 6 – 8 метрів.

Входять в комплекс електронасоси представлені вихровими або відцентровими. Відцентрові насоси використовуються в системі з пробками і бульбашками з атмосферного повітря, вони відрізняються високим ККД. Працюють насоси практично безшумно, тому можливий монтаж в будинку. Вихрові насоси відрізняються великим об'ємом подачі рідини і рівнем напору при тій же потужності. Вони перекачують суміш рідини з газом, але чутливі до твердим частинкам, ККД їх невеликий. Працюють ці насоси шумно, тому доцільна установка в окремому приміщенні.

На нашому сайті Світ буріння можливо підібрати насосну станцію за подібною ціною і відповідно до особистих особливостей. Ми доставимо вибраний товар у будь-яку точку України зручним службою доставки: Нова пошта, САТ, Автолюкс, Нічний Експрес.