Фільтри

Фільтри



Фільтр Насоси плюс BB10-1
707.00 грн.
Купити в один клік
В наличии Код товару: FK-BB10-1-01
Такі фільтри встановлюють у разі необхідності очищення сильно забрудненої води або її великих потокі..
Фільтр Насоси плюс BB20-1
1 157.00 грн.
Купити в один клік
В наличии Код товару: FK-BB20-1-01
Такі фільтри для очищення води встановлюють у разі необхідності очищення сильно забрудненої води або..
Фільтр Насоси плюс для захисту від накипу FH5
182.00 грн.
Купити в один клік
В наличии Код товару: FK-FH5-01
Такі поліфосфатні фільтр-колби встановлюють з метою захисту від накипу елементів нагрівання побутови..
Фільтр Насоси плюс для захисту від накипу FW5
63.00 грн.
Купити в один клік
В наличии Код товару: FK-FW5-01
Такі полифосфатные фільтр-колби встановлюють з метою захисту від накипу елементів нагрівання побутов..
Фільтр-колба 3-х компонентний (ключ, планка, без картриджа) Bio+ Systems NSL10-3K, 1"
262.20 грн.
Купити в один клік
На складі Код товару: FK-NSL10-3K-1
Такі фільтр-колби встановлюють з метою очистити воду від різних механічних фракцій та захистити труб..
Фільтр-колба 3-х компонентний (ключ, планка, без картриджа) Bio+ Systems NSL10-3K, 1/2"
246.50 грн.
Купити в один клік
На складі Код товару: FK-NSL10-3K-1-2
Такі фільтр-колби встановлюють з метою очистити воду від різних механічних фракцій та захистити труб..
Фільтр-колба 3-х компонентний (ключ, планка, без картриджа) Bio+ Systems NSL10-3K, 3/4"
250.10 грн.
Купити в один клік
На складі Код товару: FK-NSL10-3K-3-4
Такі фільтр-колби встановлюють з метою очистити воду від різних механічних фракцій та захистити труб..
Фільтр-колба BIO+ systems SL10-BB Big Blue 10"
915.60 грн.
Купити в один клік
На складі Код товару: FK-SL10-BB-10
Такі фільтр-колби встановлюють у разі необхідності великих потоків очищеної холодної води. Також мож..
Фільтр-колба BIO+ systems SL10TS-BB Big Blue 10"
959.20 грн.
Купити в один клік
На складі Код товару: FK-SL10TS-BB-10
Такі фільтр-колби встановлюють у разі необхідності великих потоків очищеної холодної води. Також мож..
Фільтр-колба BIO+ systems SL20-BB Big Blue 20"
1 359.70 грн.
Купити в один клік
На складі Код товару: FK-SL20-BB-20
Такі фільтр-колби встановлюють у разі необхідності великих потоків очищеної холодної води. Також мож..
Фільтр-колба BIO+ systems SL20TS-BB Big Blue 20"
1 628.20 грн.
Купити в один клік
На складі Код товару: FK-SL20TS-BB-20
Такі фільтр-колби встановлюють у разі необхідності великих потоків очищеної холодної води. Також мож..
Фільтр-колба для пральної машини BIO+ systems SHW1
60.20 грн.
Купити в один клік
На складі Код товару: FK-SHW1
Такі поліфосфатні фільтр-колби встановлюють з метою пом'якшення холодної води для захисту від накипу..
Фільтр-колба пом'якшуючий для котлів BIO+ systems SL25 1/2"
169.30 грн.
Купити в один клік
На складі Код товару: FK-SL25-1-2
Такі поліфосфатні фільтр-колби встановлюють з метою пом'якшення холодної води для захисту від накипу..
Показано з 1 по 13 із 13 (всього 1 сторінок)

Вода відіграє важливу роль для життєдіяльності людини. Вона сприяє обміну речовин, перетворює в енергію спожиту їжу, допомагає в засвоєнні поживних речовин, регулює температуру тіла, виводить шлаки і токсини, зволожує вдихуване кисень і так далі. Можна багато говорити про корисні властивості води. Однак, її якість далеко не завжди відповідає належному рівню. Зростання промисловості, а також система сучасного водогону не дозволяють нам отримувати чисту і безпечну рідина. Рішенням всіх проблем стають фільтри водоочищення води після буріння свердловини. Вони являють собою ефективні пристрої, які очищають рідину від механічних домішок, хлору, солей, заліза, сірководню, вірусів, бактерій. Сприяють зниженню жорсткості води, усувають запахи, помутніння, підвищують смакові якості.

Види фільтрів для води

Будь-яка вода потребує фільтрації, незалежно від способів її отримання. Це може бути як вода з централізованої водопровідної магістралі, так і з власної свердловини або колодязя. Стан трубопровідних систем для людей не є секретом. Всі бачили труби, покриті іржею та іншими сполуками. Їх наявність настільки часто закупорює стінки колекторів, що не дає воді надходити до кранів користувачів або ж несе в собі суміш хімічно отруйних речовин, які небезпечні для здоров'я. Самі грунтові води також містять різні токсичні включення і нітрати. Це пов'язано з розростанням звалищ та індустріального виробництва. Установка фільтрів водоочищення убезпечить здоров'я і поліпшить стан організму.

Фільтри застосовують в побуті і промисловості. Промислові фільтри відрізняються великою продуктивністю для потреб різних секторів економіки. Побутові агрегати задовольняють санітарні та питні потреби людей. Фільтри для будинку і квартири встановлюють з метою забезпечити воду від шкідливих суспензій і продовжити експлуатаційний термін побутової техніки (пральних, посудомийних машин, чайників, кавоварок), оскільки неякісна рідина сприяє утворенню накипу та інших відкладень. Також можна помітити наявність розлучень і нальотів на сантехнічних приладах. Причиною цього є наявність солей і хлору.

Фільтри водоочищення можна підрозділити в залежності від функціонального призначення на такі види:

 • картриджні фільтри (проточні, подмоечные) - фільтрація за допомогою змінного картриджа. Після вироблення ресурсу його потрібно міняти. Ступінь забруднення можна побачити візуально в прозорих колбах. Виробники вказують термін служби фільтрів, якого слід дотримуватися, щоб отримати необхідний результат. Такі картриджі не ефективні для боротьби з бактеріями і великою кількістю солей. Існують картриджі для очистки від певного виду забруднення:

 • піску, іржі, мулу - в цьому випадку використовуються поліпропіленові сітки;

 • хлору, пестицидів, неприємних запахів - застосовують адсорбенти у вигляді активованого вугілля;

 • пом'якшення жорсткої води за рахунок іонного обміну.

 • фільтри-глечики - представляють собою ємність у вигляді глечика з скла або пластику з резервуаром для води і картриджем. Принцип дії полягає в тому, що вода заливається у верхній відсік, проходить через фільтруючий елемент і далі надходить в очищеному вигляді в нижню частину глечика. Касети фільтрують від хлору, хлороформу і важких металів, токсичних з'єднань. Покращують смак і запах рідини. Компонентом фільтрації виступає активоване вугілля, отриманий з кокосової шкаралупи, а також іонообмінні смоли і фторирующие речовини.

 • фільтри-насадки на кран, настільні фільтри - закріплюються на водопровідному крані, очищають воду в момент відкриття вентиля. Однак таке пристосування не в змозі впоратися з усім обсягом надходить рідини. З цією метою комплектуються перемикачем, дивертором, що дозволяє почати фільтрацію при використанні для питних потреб. Такі фільтри очищають воду від механічних домішок, хлору та іонних смол за рахунок універсального або вугільного картриджа. Очищення з допомогою таких насадок відбувається швидше, ніж при використанні фільтрів-глечиків. Але повний захист від бактерій і солей у великій кількості не гарантують.

 • системи зворотного осмосу - є найефективнішою фільтраційної системою за рахунок напівпроникною мембранної очистки. Принцип дії полягає в тому, що рідина проходить у зворотному для осмосу напрямку з більш концентрованого розчину в менш насичений. Такий фільтр очищає від частинок розміром 0,001-0,0001 мкм, а саме: солей, натрію, нітратів, барвників, органічних і неорганічних фракцій, токсинів, а також бактерій. Через такий фільтр проходить тільки вода з киснем та іншими газами, за рахунок чого стає схожою з талою водою. Мінусами цієї системи є відсутність мінеральних речовин і висока вартість.

Лінійка фільтрів представлена великою різноманітністю. Вибір потрібної моделі залежить від якості води та потрібного ефекту. Також важливе значення має ціна фільтрів водоочищення. Вона залежить від ступенів очищення, матеріалу виробу, пропускної здатності і типу фільтра. При виборі потрібно враховувати розмір сполук.

Компанія Світ Буріння пропонує широкий асортимент фільтрів для води таких відомих торгових марок, як Насоси плюс обладнання (Україна / Китай) і Bio+Systems (Сінгапур). Це відомі бренди, які користуються популярністю серед споживачів. Вироби проходять обов'язкову сертифікацію і контроль. Очисні елементи відрізняються якістю і хорошою працездатністю. При виборі пристроїв варто пам'ятати, що вони застосовуються тільки для холодної води. Грунтуючись на відгуках покупців, наш сайт рекомендує фільтри для очищення води, які характеризуються такими параметрами:

 • типи фільтрів: для механічного очищення, для котлів, пральних машин і колби "Big Blue";

 • пропускна здатність від 10 літрів у хвилину до 80 літрів в хвилину;

 • діаметр підключення: 1, ½, ¾ дюйма;

 • матеріал колб: харчовий пластик, високоміцний ПЕТ;

 • з'єднання латунні, пластикові.

Представлені магістральні фільтри призначені очищати від механічних домішок і хімічних сполук, у тому числі захищають від накипу та інших відкладень на нагрівальних деталі котлів, колонок, бойлерів, посудомийних та пральних машин. Вони оснащені развоздушивателем, змінними картриджами, монтажним ключем і іншими елементами. В якості матеріалу картриджів застосовуються поліпропілен, пресований активоване вугілля, поліфосфат натрію. Серед колб виробників є фільтри, які можна використовувати в побуті і промисловості. Промислові колби здатні очищати сильно забруднену воду і її великі потоки. Колби для захисту від накипу використовувати в питних цілях не можна. Причиною цього є те, що звичайний фільтр фосфат перетворює в фосфат кальцію, який в свою чергу не засвоюється людським організмом. Вони дозволяють економити електроенергію і застосовуються миючі засоби. У фільтр-колби можна використовувати різні картриджі залежно від забруднення води.

Ціна фільтрів залежить від характеристик і варіюється від 60 грн і до 1400 грн. Підібрати фільтр для води можна виходячи з індивідуальних потреб.

Таким чином, фільтри для води допомагають захистити організм від шкідливих сполук, що містяться у воді, і зберегти здоров'я. Також вони позбавляють побутову техніку від накипу солі, продовжуючи працездатність і підвищуючи енергоефективність.

Де придбати фільтри для води

Купити фільтри водоочищення можна на нашому сайті Світ Буріння. Ми пропонуємо асортимент товарів перевірених виробників, чия продукція відрізняється надійністю і довговічністю. Для оформлення замовлення дзвоніть за вказаними телефонами або залиште заявку онлайн і ми зателефонуємо Вам у зручний час. Працюємо без вихідних. Доставляємо продукцію по Україні зручною поштовою службою. Сплачуйте за товар після його отримання післяплатою або переведенням на карту. Жителі Харкова можуть забрати продукцію зі складу