Насосні станції для свердловини Rona

Насосні станції для свердловини Rona

Насосна станція Rona — сучасне високотехнологічне обладнання за прийнятну ціну. Актуальні і перспективні розробки всього світу знаходять своє застосування в основних виробничих потужностях, розташованих на території КНР. Тому «Світ буріння» пропонує розглянути і купити насосні станції Rona, це пристрій створен для отримання води з джерел, свердловин, колодязів.


Насосна станція Rona JET 100k 1,1 кВт, натиск 48 м, 55 л/хв, чавун
3 800.00 грн.
Купити в один клік
На складі Код товару: JET-100k-01
Для забезпечення водопостачання заміських або приватних будинків, ділянок широке застосування отрима..
Насосна станція Rona Jet S 100 1,1 кВт, натиск 48 м, 55 л/хв, нерж
4 000.00 грн.
Купити в один клік
На складі Код товару: JetS-100-01
Для забезпечення водопостачання заміських або приватних будинків, ділянок широке застосування отрима..
Насосна станція Rona JX 1000 1,1 кВт, натиск 48 м, 55 л/хв, нерж
4 800.00 грн.
Купити в один клік
На складі Код товару: JX-1000-01
Для забезпечення водопостачання заміських або приватних будинків, ділянок широке застосування отрима..
Насосна станція Rona QB-60 0,37 кВт, натиск 32 м, 35 л/хв
2 650.00 грн.
Купити в один клік
На складі Код товару: Rona QB-60-01
Для забезпечення водопостачання заміських або приватних будинків, ділянок широке застосування отрима..
Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)

Переваги насосної станції Rona

Важливим моментом у забезпеченні комфортних умов життя людей є автоматизація водопостачання. Тут головну роль відіграють насосні станції різних торгових марок. Серед них особливо виділяється бренд Rona. Ця перспективна компанія з успіхом застосовує новітні досягнення науки, впроваджує сучасний досвід та технології. Асортимент продукції постійно зростає і здатний повністю задовольнити інтереси споживачів. Товари проходять перевірку якості і контроль. На вироби виробник надає гарантію. У всіх регіонах України розташовані обслуговуючі та сервісні центри, де Вам нададуть якісну допомогу. Ціна на насосну станцію Rona є доступною для кожного покупця.

Технічні особливості та підбір насосної станції Rona

Торгова марка Рона виробляє насосні станції, які призначені для автоматизації подачі води, підвищення тиск в системі і накопичення запасу рідини. Це комплекс, що складається з насоса, автоматики керування та гідроакумулятора. Побутові агрегати використовуються для перекачування чистої води. Для того, щоб підібрати підходящу модель установки, слід розглянути ряд характеристик:

  • Продуктивність, тобто кількість рідини, яку треба перемістити за одиницю часу
  • Розмір і місце розташування станції
  • Потужність – це кількість енергії, яку розвиває двигун. Тут треба враховувати кількість точок експлуатації (душ, туалет, умивальник, шланг для поливу)
  • Напір, що показує різницю тисків між вхідним і вихідним патрубком
  • Обсяг гідроакумулятора підбирається в залежності від того, який запас рідини необхідний. Незалежно від електрики, або наповненості джерела, можна скористатися водою, не включаючи насос.
  • Тип насоса: вихровий або відцентровий

Проаналізувавши ці дані, Ви зможете купити насосну станцію Rona, яка підійде під Ваші вихідні вимоги.

Щоб забезпечити довговічну роботу і зносостійкість установок, їх виготовляють з міцних матеріалів: чавун, нержавіюча сталь, метал. Висота всмоктування (відстань від рівня рідини у витратному резервуарі до всмоктуючого патрубка насоса по вертикалі) до 9 метрів. Якщо висота більше, відбувається кавітація, що веде до руйнування робочих елементів. Розширювальні баки вміщують 24 літри рідини.

Потужність насосних станцій від 370 Вт до 1100 Вт, продуктивність: 35 л/хв – 55 л/хв, висота напору: 32 метрів – 48 метрів.

Насоси, що входять в систему, представлені такими типами: вихрові і відцентрові. Вони схожі по конструкції, але мають відмінності:

  • Відцентрові електронасоси можливо використовувати у випадку, коли система містить пробки і бульбашки з атмосферного повітря. Вихрові електронасоси здатні перекачувати суміш рідини з газом, але більш чутливі до твердим частинкам.
  • Відцентрові насоси відрізняються високим ККД, тобто величина корисної потужності їх більше.
  • Працюють відцентрові насоси майже безшумно, тому їх можливо монтувати в будинку. Вихрові ж електронасоси досить шумні, їх встановлюють в окремому приміщенні.
  • Вихрові насоси мають більший обсяг подачі рідини та рівень напору при тієї ж потужності, що і відцентрові, і мають компактний розмір.

На нашому сайті Світ буріння можна вигідно купити насосну станцію Rona. Ми доставимо товар в усі регіони України. Відвантаження здійснюється зручними для Вас службами доставки: Нова пошта, САТ, Нічний Експрес, Автолюкс.

Насосные станции Rona

Купуйте також:

Насосні станції Акватика;