Обсипання для свердловин

Обсипання для свердловин

Якщо ви хочете продовжити термін служби свердловини, то слід використовувати гравійну обсипання. Зазвичай фільтруючий пристрій здатне очищати воду від сторонніх домішок. Однак після установки фільтра рекомендується зробити таку операцію, як обсипання. Це дозволить уникнути попадання дрібних частинок з водоносного шару. За допомогою обсипання свердловини здійснюється природна фільтрація рідини.


Гравійне обсипання, Кварцовий пісок фракційний (2-6) митий
140.00 грн.
Купити в один клік
На складі Код товару: Обсыпка-01
Кварцовий пісок фракційний (2-6) митий Фасовка: мішок 25 кг Ціна: за мішок. Застосування граві..
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

обсыпка, обсыпка скважины

Обсипання свердловини

Гравій (щебінь) – це чудовий природний фільтр. Він здатний затримувати дрібні сторонні фрагменти від потрапляння у воду. При обладнанні водозабору свердловини використовується дрібна фракція гравію, здатна очищати воду на шляху прямування до фільтру. Чим краще буде працювати гравійна обсипання, тим довше прослужить свердловинний фільтр.

Обсипання фільтра свердловини проводиться грубозернистим піском або гравієм. Розмір фракції рекомендується близько 2-3,8 мм. Важливо: в обсипці не повинні бути присутніми частки, розмір яких менше 1 мм. В іншому випадку може бути:

  • Замутніння води,
  • Недостатній тиск.

Негативний вплив роблять і занадто великі камені. Вони можуть потрапити між стінкою свердловини і обсадної трубою. Це призводить до псування обладнання і проблем в надходженні води.

обсыпка фильтра скважиныПравила обсипання свердловини:

  • Фільтр повинен обсипатись повністю.

  • Обсипання свердловини щебінкою розташовується шаром 1 метр зверху.

  • Створюється глиняна пробка розміром 1 метр. Це дозволить ізолювати свердловину від потрапляння домішок з верхніх шарів.

Ви можете на нашому сайті придбати кварцовий пісок для обсипання свердловин. Продукція повністю готова до застосування.

Разом з обвалуванням купують:

Бурові замки;

Бетонит для свердловин;

Бензопомпы для води;