Труба обсадна(НПВХ) Ø140 мм

Труба обсадна(НПВХ) Ø140 мм

Товщина стінки 6,5 мм, зовнішній діаметр 140 мм, внутрішній - 137 мм, колір - блакитний. Виготовлена з харчового натрій полівінілхлориду, зберігає смак води, зручна в монтажі. Застосовується для буріння та ремонту свердловин під діаметр насоса до 135 мм Глибина монтажу обсадної труби НПВХ для свердловин 140 до 120 м.

Працюємо 7 днів на тиждень – завжди на зв'язку і готові прийняти Ваше замовлення

Доставка в будь-яку точку України – Суми, Дніпропетровськ, Полтаву, Одесу, Вінницю, Івано-Франківськ, Львів, Луцьк, Харків – адресна до місця буріння свердловини, Миколаїв, Запоріжжя, Херсон, Маріуполь, Кіровоград, Житомир, Черкаси, Тернопіль, Луганську і Донецьку області – зручним для Вас кур'єрською службою


Обсадна труба для свердловини НПВХ Ø140 мм
370.00 грн.
Купити в один клік
На складі Код товару: НПВХ-140
Обсадна труба для буріння свердловин 140 мм синя 3 м Зовнішній діаметр: 140 мм Внутрішній ді..
Обсадна труба для свердловини НПВХ Ø140 мм сіра
320.00 грн.
Купити в один клік
На складі Код товару: НПВХ-140С-01
Обсадна труба для буріння свердловин 140 мм сіра 3 м, стінка 6,5 мм Зовнішній діаметр: 140 мм..
Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Компанія Світ Буріння займається реалізацією пластикових труб протягом багатьох років. Ми пропонуємо обсадну пластикову трубу в діаметрі 140 мм від українських виробників таких, як УкрПолімер (Львів) та Evsi Plastic (Харків). Цей матеріал є частиною якісного процесу при створенні глибинних свердловин, а значить і нашого життя. Тому серйозний і конструктивний підхід при покупці матеріалу має велике значення. Обсадний пластиковий виріб з полівінілхлориду натрію (нПХВ) використовується в будівництві водозабірної свердловини, а також технологічної свердловини для переміщення різних розчинів, до яких даний матеріал відноситься нейтрально.

Обсадна труба 140 мм - особливості

 • Діаметр – 140 мм;
 • Довжина – три метри;
 • Товщина стінок – 6,0-7,0 мм;
 • Матеріал виконання - полівінілхлорид натрій (НПВХ);
 • Колір – сірий або блакитний;
 • Виробник – Україна.

Виготовлення пластикових виробів йде в ногу з технологіями, тому труба з кожним днем ​​удосконалюється. Тільки сертифікована обсадна труба може застосовуватися для буріння свердловин або колодязів, з яких споживатиметься питна вода. Тому не забувайте уточнювати у продавця сертифікат на товар, який Ви купуєте. Застосування обсадної пластикової труби дозволяє уникнути забруднення забруднення підземної води, а також збільшує швидкість буріння через зменшений діаметр у порівнянні зі звичайним металевим виробом.

Обсадна пластикова труба 140мм: переваги

 • Термін роботи понад 50 років;
 • Стійкість до корозії;
 • Хімічно стійка;
 • Відносно мала вага, але висока механічна міцність;
 • Гігієнічність;
 • Завдяки розтрубно-різьбової сполуки створюється високий показник герметичності;
 • Може витримувати величезні навантаження;
 • Глибина монтажу до 150 м;
 • Ціни на монтаж нижчі порівняно з металевим аналогом.

Звертайтеся до компанії Світ Буріння та отримайте консультацію від фахівців у сфері водопостачання. Для торгуючих організацій та бурових бригад існують спеціальні умови. Відправлення здійснюються різними транспортними компаніями такими як Нова Пошта, САТ, Делівері Міст Експрес, Автолюкс та інші. Якщо розглядати ціну на перевезення обсадної труби 140мм, вона становить приблизно 60-70 грн за триметровий відрізок. Також на нашому сайті ви знайдете інші потрібні комплектуючі для своєї свердловини - це насоси, оголовки, поліетиленові труби, фільтри, заглушки, гідроакумулятори, контролери тиску та інше.

Обсадні пластикоые труби з різьбленням діаметр 125 мм;

Труба обсадна НПВХ 90 мм;

Труба обсадна НПВХ з різьбленням 110 мм;

Труба обсадна НПВХ 160 мм;

Труба НПВХ з різьбленням 200 мм;