Труба обсадна пластикова (НПВХ) 110 мм

Труба обсадна пластикова (НПВХ) 110 мм

Товщина стінки 5 мм, зовнішній діаметр 110 мм, внутрішній - 100 мм, колір - блакитний. Виготовлена з харчового натрийполивинилхлорида. Застосовується для буріння та ремонту свердловин під діаметр насоса не більше 97 мм. Ми займаємося продажем труби НПВХ 110, яка відповідає високим європейськім стандартам якості. У нас найнижча ціна на трубу НПВХ 110 та вигідні умови роботи для оптових і роздрібних клієнтів, доставка в будь-яку точку України. Відправка в день оформлення замовлення. У нас ви також можете придбати будь-яке обладнання для буріння свердловин. Купити трубу НПВХ 110 у нас - це швидко і вигідно. Ви можете замовити обсадну трубу на сайті Світ Буріння прямо зараз.

Доставка в будь-яку точку України – Суми, Дніпропетровськ, Полтаву, Одесу, Вінницю, Івано-Франківськ, Львів, Луцьк, Харків – адресна до місця буріння свердловини, Миколаїв, Запоріжжя, Херсон, Маріуполь, Кіровоград, Житомир, Черкаси, Тернопіль, Луганську і Донецьку області-зручним для Вас кур'єрською службою


Обсадна труба для свердловини НПВХ Ø110 мм
245.00 грн.
Купити в один клік
На складі Код товару: НПВХ-110
Обсадна труба для буріння свердловин 110 мм синя 3 м Зовнішній діаметр: 11,0 см Внутрішній діаме..
Обсадна труба для свердловини НПВХ Ø110 мм сіра
215.00 грн.
Купити в один клік
На складі Код товару: НПВХ-110С-01
Обсадна труба для буріння свердловин 110 мм сіра 3 м Зовнішній діаметр: 11,0 см Внутрішній діаме..
Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Обсадна пластикова труба 110 мм:основні характеристики

Основним елементом для глибинної свердловини є обсадна труба. А для того, щоб в джерело води не потрапляв грунт у великій кількості, вниз обсадної лінії монтується фільтр. Фільтруючим компонентом в такій конструкції виступає сітка з нержавіючої сталі або поліпропілен. Великим попитом користуються обсадні пластикові труби діаметром 110 мм. Далі розглянемо, чому вони користуються попитом, виходячи з переваг і основних характеристик.

Основні параметри пластикового виробу 110 мм для колодязя і свердловини:

 • Глибина установки: близько 100 м;
 • Товщина стінок: 4,5-5 мм;
 • Довжина: від 2 до 5 м, найчастіше 3 м;
 • Матеріал виготовлення: непластифікований полівінілхлорид;
 • Приєднання: розтрубно-різьбове (Тато–мама).
 • Колір: сірий або синій;
 • Виробник: Україна.

Обсадна труба має наступні переваги:

 • Витримує таку ж навантаження, як і сталевий матеріал, пливун їй не страшний. Доказ цьому є багаторічне використання обсадної труби навіть в проблемних грунтах.
 • Різьбове з'єднання дуже міцне і герметичне. Якщо виникає потреба дістати колону, різьблення не зірветься, як це буває з поліетиленовою, поліпропіленової або іншими полімерами.
 • Товщина стінки розрахована так, щоб матеріал був стійкий до навантаження, а внутрішній діаметр дозволяв проходити погружному насосу. Тому оптимальним показником є 4,5-5 мм, при цьому не буде перевитратитися сировину, що дуже позначається на вартість виробу.
 • Великий термін служби, більше 50 років.  Якщо металеві колони через деякий час іржавіють, то пластиковому аналогу це не загрожує. Іржа накопичується на металевих стінках, далі обсипається на дно і забруднює джерело води. У підсумку, власники таких свердловин постійно витрачають гроші на заміну свердловинних фільтрів. 
 • Здатні витримати навантаження більше, ніж п'ять тонн.
 • Вміє виражену стійкість до забруднення і осадку каменю.
 • Витримує велике ударне навантаження. Бурові майстри при створенні обсадної пластикової труби в свердловину буквально забивають її молотком, поставивши перед цим на верхню частину брусок з дерева. При цьому пластиковий виріб не тріскається і не деформується. 
 • Поверхня всередині гладка. Вона запобігає опір потоку.
 • Відстань між внутрішніми стінками пластикової труби - 100-101 мм, що дає можливість електронасосу входити в свердловину без проблем. Внутрішній діаметр труби - 101 мм, в них легко входять Свердловинні насоси діаметром до 98 мм.

Обсадні пластикоие труби з різьбленням діаметр 125 мм;

Труба обсадна НПВХ 90 мм;

Труба обсадна НПВХ 140 мм;

Труба обсадна НПВХ 160 мм;

Труба НПВХ з різьбленням 200 мм;