Вібраційний насос-хороше рішення при виборі водяний насоса для свердловини для дачі або невеликого приватного будинку. У нього є ряд переваг, серед яких: простота експлуатації, надійність, міцність і низька вартість. Завдяки вібраційному насосу легко можна налагодити водопостачання, наповнити резервуари і відкачати рідину, полити, окропити город, газон, ділянку. Джерелом водозабору виступають колодязі, неглибокі свердловини, баки, відкриті джерела - озера, річки, ставки, водойми. Агрегати досить компактні і мобільні. Налагодити їх роботу не складає проблем. Тому Вібраційні насоси досить популярні серед користувачів.
Вібраційні насоси-пристрій і принцип роботи
Рух робочої рідини відбувається за допомогою створює вібрацію зворотно-поступального ходу поршня. Звідси помпи і отримали свою назву. Електричний струм створює змінне поле, що змушує пересуватися поршень, що збільшує простір в робочій камері. При цьому повітря розряджається і всмоктує рідину. При русі поршня в зворотному напрямку збільшується тиск води в камері, під дією чого вона виштовхується в систему.
Вібраційний насос завдяки своїй конструкції здатний впоратися з різними завданнями побутового і господарського призначення. Вони відносяться до погружному типом, так як функціонують безпосередньо в перекачується рідини. Обслуговування не становить проблем, у зв'язку з відсутністю обертових елементів. Працюють при будь-якій температурі з водою, що містить луг і мінеральні солі. Однак розташовувати помпу близько до стінок свердловини не варто, так як створювані вібрації призведуть до руйнування свердловини, грунту. Підняті піщинки заб'ють фільтр і сам насос, що призведе до швидкої поломки. А вісь для прокачування свердловини такі пристрої підходять найкраще. Тому використовують агрегати в колодязях або накопичувальних баках.
Типи і конструктивні особливості вібраційних насосів
Як вже згадувалося, є зануреними і за способом водозабору поділяються на:
-
верхній - в цьому варіанті усмоктувальні клапани розташовані вгорі помпи, виключаючи попадання піску, сміття і інших фракцій. Їх використовують для питної води;
-
нижній-коли забірний клапан знаходиться внизу, застосовується для технічних і побутових цілей. Занурювати в забруднені джерела не рекомендується, слід розміщувати від дна на відстані більше 1 метра.
За кількістю точок водозабору бувають:
-
одноклапанные помпи;
-
двухклапанные.
Підбираючи вібраційний насос, потрібно враховувати його параметри роботи:
-
Продуктивність таких помп невисока: 15 літрів в хвилину - 18 літрів в хвилину. Це кількість рідини, перекачує в одиницю часу.
-
Напір або висота підйому води: 60 метрів - 75 метрів. Для розрахунку потрібного значення враховують глибину джерела і шлях до місця користування по горизонталі з втратами до 20%.
-
Потужність - 180 Вт-250 Вт. Через невеликих значень цього параметра, агрегати є енергозберігаючими.
-
Діаметр вибронасоса повинен бути менше діаметра посудини, в якій він знаходиться, щоб не надавати руйнівної дії.
-
Вид забору води підбирається з урахуванням її якості і цілей споживання: верхній або нижній.
-
Глибина занурення - до 7 метрів.
Ціна вібраційного насоса безпосередньо залежить від його характеристик. Однак брати найдешевший варіант не варто. Слід купувати вибронасос в залежності від індивідуальних потреб.
Вибір вібраційного насоса
Підбираючи вібраційний насос, слід знати, що при роботі він створює вібраційні хвилі, які надають згубний вплив на свердловину. Тому в якості джерела постійного водопостачання вони не підуть, а вісь для поливу або перекачування будуть в самий раз.
Сайт Світ Буріння рекомендує придбати вібраційні насоси торгових марок Rudes, Wetron. Це надійні виробники, давно зарекомендували себе на ринку електрообладнання. Якість товарів знаходиться на високому рівні. Продукція виготовляється на сучасному обладнанні з урахуванням вимог і норм, проходити перевірку на випробувальних стендах. Товари сертифіковані, відповідають діючим стандартам. Гарантія надається на весь асортимент за умови правильної експлуатації. Можливо післягарантійне обслуговування. Сервісні центри розташовані практично у всіх населених пунктах України, що дуже зручно.
Вібраційні насоси брендів застосовуються для подачі води без абразивних домішок, вміст частинок допускається до 0,2 мм. Це однофазні помпи, потужністю 180 Вт - 250 Вт, напором 60 м - 75 м продуктивність 15 л/хв - 18 л/хв. Глибина занурення під дзеркало води становить 5 метрів. В комплекті шнур живлення довжиною 10 метрів. Температура перекачується рідини до + 35 градусів Цельсія. Матеріал виконання корпусу-алюміній. Мають ступінь захисту IPX8 - при повному і тривалому зануренні у воду більше 1 метра. Гарантія на товар надається на 6 місяців. Ціна вібраційних насосів знаходиться в діапазоні 591 грн 654 грн.
Купити вібраційний насос можна на сайті Світ Буріння. Ми пропонуємо перевірених виробників і формуємо асортимент виходячи з відгуків і потреб покупців. Підбрати пристрій Вам допоможуть наші консультанти, виходячи з вимог і можливостей. Замовити товар можна за вказаними телефонами або, залишивши заявку відповідної форми. Ми зв'язуємося з Вами в зручний час. Працюємо без вихідних. Товар можна забрати самим зі складу в Харкові або отримати поштою. Доставку здійснюємо будь-яким перевізником по території України. Сплатити можна після отримання післяплатою або переведенням на карту. Завжди будемо раді Вам допомогти!
Вібраційні насоси вартість на Мир Бурения (ціни Жовтень 2024)
Вібраційний насос Водомет VODOMET VD-60 верхній забір одноклапанний | 899.00 грн. |
Вібраційний насос Водолій (Вінниця) 2 Клапана | 1 410.00 грн. |
Вібраційний насос Акула (3 клапана) | 1 450.00 грн. |
Вібраційний насос Струмочок Білорусь | 1 255.00 грн. |
Вібраційний насос Водолій (Вінниця) Посейдон | 1 435.00 грн. |