Обсадна труба для свердловини НПВХ з різьбленням д. 90 мм

Обсадна труба для свердловини НПВХ з різьбленням д. 90 мм
Наявність: На складі
132.00 грн.

Обсадна труба для буріння свердловин 90 мм синя/біла 3 м

 • Товщина стінки - 4,5 мм
 • Глибина монтажу до 100м
 • Ціна вказана за 1 п. м. труби для свердловин
 • Товщина стінки 4,5 мм, зовнішній діаметр 90 мм, внутрішній - 81 мм, колір - білий, синій.
 • Виконана з непластифікованого полівінілхлориду.
 • Використовується для буріння та ремонту свердловин під діаметр насоса не більше 77 мм.

Вода в пробуреній свердловині містить різні нерозчинні фракції різного розміру: пісок, глину, вапняк, черепашник, сміття та інше. При попаданні таких речовин в насос, він швидко вийде з ладу. Тому з метою запобігання поломок насосного обладнання при розробці свердловин, облаштовують спеціальну фільтраційну зону. Така обробка необхідна у разі неглибоких свердловин, пробурених на пісок або в м'якому грунті. Основним елементом очищення є фільтр з поліпропіленовим напиленням.

Такий фільтр встановлюють у самому низу обсадної колони з метою захисту конструкції від попадання твердих часток. Таким чином фільтр продовжує термін служби устаткування, що забезпечує очищення від твердих суспензій і береже свердловину від осипання. При монтажі фільтра виробляють гравійну обсипання для підвищення фільтраційного ефекту. Також використовують щебінь і кварцовий пісок.

Характеристики фільтра для свердловини нПВХ Ø90 мм, поліпропіленове покриття

Свердловинний фільтр діаметром 90 мм використовується спільно з обсадною трубою такого ж розміру для піщаних та сипучих ґрунтів. При цьому діаметр насоса не повинен перевищувати 80 мм. Параметри фільтра:

 • Діаметр фільтра - 90 мм
 • Довжина - 3 м
 • Довжина фільтрової частини - 2,7 м
 • Матеріал труби: нПВХ (непластифікований термопластичний полімеризований вінілхлорид)
 • Матеріал фільтра: ПП (поліпропіленове напилення).

Такий фільтр виготовляється шляхом нанесення поліпропіленового напилення, що характеризується хімічною стійкістю і механічною міцністю. Поліпропілен являє собою тонку нитку, намотану рівномірно за допомогою верстата на трубу. Це безпечний для здоров'я матеріал, що підтверджено Міністерством охорони здоров'я України. Встановлюється такий фільтр у зв'язних і незв'язних ґрунтових породах. Стійкий до корозії, мінеральних солей, береже від пошкоджень кореневою системою рослин. Володіє високою фільтруючою здатністю і тривалим експлуатаційним періодом. Всі ці якості дозволяють з успіхом застосовувати свердловинні фільтри з поліпропіленовим напиленням. Від якості елементів всього водопроводу залежить здоров'я споживачів. Тому до вибору фільтрів для води потрібно підходити раціонально.

Де купити фільтр свердловинний нПВХ Ø90 мм з поліпропіленовим напиленням

Купити фільтр для свердловини нПВХ Ø90 мм з поліпропіленовим напиленням можна на сайті Світ Буріння за доступною ціною. Всі товари сертифіковані і відповідають чинним нормам і стандартам законодавства. Для оптових клієнтів пропонуємо спеціальну систему знижок. Для замовлення телефонуйте за вказаними номерами або заповніть заявку онлайн. Ми зателефонуємо у зручний час. Товар можна забрати зі складу в Харкові. Здійснюємо доставку по Україні поштовими службами: Нова пошта, Делівері, САТ та інші. Наші консультанти допоможуть визначитися у виборі і порекомендують товар, який підійде під індивідуальні вимоги. Сплачуйте за товар карткою або післяплатою після отримання.

для труб
Глибина монтажу, м до 80
Діаметр труби, мм 90
Довжина труби, м 3
Колір синій
Товщина стінки труби, мм 4,5
для труб
Глибина монтажу, м до 80
Діаметр труби, мм 90
Довжина труби, м 3
Колір синій
Товщина стінки труби, мм 4,5

Написати відгук

Рекомендовані товари
Обсадна труба для свердловини НПВХ Ø110 мм
185.00 грн.
Купити
В наличии
Обсадна труба для свердловини НПВХ Ø125 мм сіра
175.00 грн.
Купити
На складі
Обсадна труба для свердловини НПВХ Ø110 мм сіра
157.00 грн.
Купити
На складі
Схожі товари