Трос оцинкований 6 мм

Трос оцинкований 6 мм
Наявність: На складі
Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 5.
18.00 грн.
  • Матеріал виготовлення: сталь оцинкована
  • Витье: 6*12
  • Виробник: Китай
  • Товщина: 6 мм
  • Фасовка: котушка 200 м, зв'язка 50 м
  • Стандарт якості: ISO 2408(6*12)- 7 органічних осердь
  • Розривне зусилля Н/мінімальне навантаження на розрив, кг: 12000/1440
  • Вага 100 м: 8,9 кг

Трос сталевий оцинкований 6 мм - технічні параметри

Купити трос оцинкований і нержавіючий можна у магазині Світ буріння.

Трос сталевий оцинкований 6 мм, виконаний із спеціальної канатного дроту, яка пройшла операцію гарячого цинкування. Сердечник цього троса виконаний з пеньки. Він оберігає дріт від провалу у внутрішню порожнину. Крім цього мотузка просякнута спеціальним антикорозійним складом, який оберігає дріт зсередини.

Цей трос проведений у відповідності з вимогами ГОСТ 3062-80. Його звивають за схемою 1 6.

Гранична навантаження

Розривне зусилля 12000 H, мінімальна розривне навантаження 1440 кг. Вага 100 погонних метра становить 8,9 кг

Трос оцинкований 6 мм застосовують при спорудженні щоглових конструкцій, для виконання вантажопідйомних робіт у виробництві і домашньому господарстві. Трос оцинкований 6 мм, використовують для підтримки насосного та іншого обладнання, яке встановлюється в колодязі і свердловини. Наявність шару цинку забезпечує захист кабелю від впливу вологи. Але, для роботи в агресивних середовищах такий трос використовувати не рекомендується.

Купити трос оцинкований 6 мм можна в нашій компанії, для цього достатньо зателефонувати за вказаними телефонами або відправити лист по електронній пошті. При необхідності, фахівці нашої компанії готові провести необхідні розрахунки за розміром перерізу троса оцинкованого 6 мм і скорегувати заявку.

Осведомляем покупця - довжина відпускається троса повинна бути кратною 5 м. В разі необхідності, трос може бути поставлений в змащеному вигляді. Залиште заявку в інтернет-магазині Світ буріння - її опрацюють наші фахівці, виставлять рахунок на трос сталевий оцинкований, ціна якого може залежати від місця доставки. Сайт mir-bureniya.com.ua виконує відправлення в Київ, Дніпро, Львів, Одесу, Суми, Черкаси, Тернопіль, Чернігів, Вінницю, Запоріжжя, Миколаїв, Луцьк, Житомир, Кропивницький, Полтаву, Маріуполь, Бердянмк і інші регіони країни.

для троса
Діаметр, мм 6
матеріал троса оцинкований
для троса
Діаметр, мм 6
матеріал троса оцинкований

Написати відгук

Схожі товари