Глибинний насос Львів


У цій категорії немає товарів.

Як підібрати глибинний насос у Львові

Насоси - це занурювальні пристрої, які качають воду зі свердловин або колодязів глибиною від 8 метрів. Їх монтують в обсадній трубі стаціонарно нижче водного дзеркала і закріплюють на нержавіючому тросі за допомогою затискачів. Незалежно від виробника, всі помпи зовні схожі одна з одною. Вони мають витягнуту циліндричну форму. Проте відрізняються діаметром. Це важливо враховувати під час вибору. Помпа повинна вільно розміщуватись в обсадній колоні. Допустимі розміри свердловини вказують у характеристиках. При розташуванні глибинного насоса в свердловині більшого діаметру, слід подбати про захисний кожух для охолодження.

Підбирати потрібний насос слід так, щоб параметри відповідали водопровідної лінії. Продуктивність помпи має перевищувати дебіт джерела (тобто його наповнення водою за одиницю часу). Показник дебіту вказують буровики у паспорті на свердловину, що видається під час здачі в експлуатацію об'єкта. Загальна витрата підраховується при одночасному користуванні з усіх точок (умивальник, душ, ванна, мийка, туалет, бойлер, пральна машина тощо). Напір підбирається з урахуванням довжини труб по горизонталі та вертикалі. Але при цьому 10 горизонтальних метрів відповідають 1 вертикальному метру. Потужність підбирають виходячи з кількості сантехнічних приладів та числа користувачів. Для виробничих цілей купують трифазні моделі. Для побутового використання можна підібрати енергозберігаючу модель.

Залежно від умов середовища глибинні насоси бувають:

  • відцентровими - перекачують великий обсяг води, допустим вміст повітря та невеликої кількості твердих домішок;

  • вихровими – працюють із чистою водою, високонапірні, підходять для джерел з малим дебітом;

  • шнековими - качають рідину будь-якої в'язкості та показують високі напірні дані у малому обсязі води.

Глибинні насоси у Львові:

Підбираючи глибинний насос на сайті компанії Світ Буріння, Ви можете скористатися фільтрами та задати потрібні характеристики. У нас можна купити глибинні насоси таких брендів як Sprut, Насоси плюс обладнання, Rudes, Aquatica, Omhi Akwa, Водолій, Rosa, Optima, Werk. На всі товари надається гарантія від виробника. Є в наявності насоси для вузьких свердловин або колодязів з такими параметрами:

  • тип насоса: вихрові, шнекові, відцентрові

  • натиск: від 50 м до 200 м

  • макс. глибина занурення: 8 – 80 метрів

  • продуктивність: 16 - 1200 літрів за хвилину

  • потужність: до 18,5 кВт

  • довжина кабелю: 1 м – 140 м

  • фазність: однофазні, трифазні

Щоб правильно підібрати глибинний насос, пропонуємо скористатися консультацією наших фахівців. Телефонуйте або залиште заявку на зворотній дзвінок. Ми зв'яжемося у зручний для Вас час. Ціна на глибинні насоси може бути обумовлена ​​у разі оптових закупівель і для постійних клієнтів. Купуючи глибинні насоси на сайті Світ Буріння, можете бути впевнені в якості продукції.


Мінімальний діаметр глибинного насоса становить 51 мм (2 дюйми). Це насоси шнекового типу, розраховані на невелику продуктивність.
Вартість глибинного насоса залежить від матеріалу виготовлення вузлів і деталей, робочих параметрів, конструктивних особливостей і виробника. Дешевші - шнекові насоси, їх вартість починається від 1300 грн. Ціна відцентрових помп варіюється від 2300 грн. Найдорожчі глибинні насоси - трифазні. Вони можуть створювати досить високий напір і перекачувати великий обсяг води. Вартість таких моторів досягає 70 тис. грн і вище.
Глибинні насоси відрізняються між собою принципом роботи. Відцентрові - самі універсальні, мають велику продуктивність. Якщо потрібен високий напір, варто звернути увагу на шнекові або вихрові насоси. Побутові моделі однофазні, промислові - трифазні. Важливими параметрами є показники напору, продуктивності та потужності. Оскільки глибинні помпи занурюють в обсадні колони, то слід звертати увагу на діаметр насоса. Він повинен відповідати діаметру труб.
Найдешевшими глибинними насосами є шнекові. Вони створюють великий напір в малій кількості рідини. Але чутливі до твердих домішок. Можна придбати шнековий насос за ціною від 1300 грн.
Автоматика необхідна для контролю і управління роботою насоса. Існує 3 покоління автоматики. Перше покоління включає гідроакумулятор, реле тиску, датчик сухого ходу. Підключення відбувається таким чином: обв'язується гідробак, накручується "американка", слідом - перехідник з відводами під манометр і реле тиску, далі до перехідника за допомогою муфти кріпиться поліетиленова труба, що йде до насоса. Автоматика другого покоління являє собою електронний блок з датчиками і може підключатися без гідроакумулятора шляхом врізання за допомогою фітингів в систему трубопроводу. Автоматика третього покоління (частотні перетворювачі) підключається аналогічно другому поколінню. Вона дорожча, оскільки регулює роботу насосного обладнання більш точно і дозволяє економити електроенергію. Сучасні контролери третього покоління можуть управлятися дистанційно за допомогою Wi-Fi модуля через телефон.
Глибинний насос може згоріти з різних причин. Частою причиною є перегрів двигуна при роботі без води. Також насос ламається при неспрацьовуванні або частому спрацьовуванні теплового реле, обриві фази, пошкодженнях кабелю, відсутності зворотного клапана, підвищених навантаженнях, частому вмиканні помпи, перепадах напруги, неправильному розрахунку робочих параметрів і експлуатації поза робочого діапазону, засміченні твердими фракціями, невідповідності умов експлуатації, несправності вузлів і деталей, протіканні труб і неправильному монтажі.
Глибинний насос занурюється не менше 1 метра від динамічного рівня води. Динамічний рівень являє собою уставлену відстань від поверхні землі до "дзеркала" води при активному відкачуванні. Відстань від насоса до дна також не повинна бути менше 1 метра. Це зумовлено підвищеною концентрацією твердих частинок в придонній фільтровій зоні, які можуть швидко засмітити насос. Чим більше можливість глибини занурення насоса, тим дорожче його вартість.
Кращими в 2021 році можна назвати глибинні насоси торгової марки Aquatica. Вибір пов'язаний з високою якістю продукції, хорошими робочими параметрами помп і доступною вартістю. Кількість звернень в сервісні центри по глибинним насосам бренду Акватика в порівнянні з іншими компаніями мінімально. Тому глибинні насоси Aquatica можна сміливо назвати кращими в 2021 році. Серед таких насосів можна виділити моделі серій 778404 (920 Вт, H 117 м, Q 45 л/хв, Ø 80мм), 778400 (250 Вт, H 35 м, Q 45 л/хв, Ø 80мм), 777062 (370 Вт, H 45 м, Q 16 л/хв, Ø 51 мм), 777211 (370 Вт, H 95 м, Q 30 л/хв, Ø96 мм).